پرش به محتوای اصلی

 

جزییات خبر

به مناسبت روز کارگر انجام شد؛

دیدار مدیرعامل پست با جمعی از کارگران مرکز تجزیه و مبادلات پست کشور

دیدار مدیرعامل پست با جمعی از کارگران مرکز تجزیه و مبادلات پست کشور
(یکشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۱۸:۰۷

مدیرعامل شرکت ملی پست به مناسبت فرارسیدن روز کار و کارگر در دیدار با نیروهای شرکتی، ارتقای معیشت کارگران شبکه پستی کشور را امری ضروری عنوان کرد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، محمود لیائی مدیرعامل شرکت ملی پست امروز یازدهم اردیبهشت، به مناسبت گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر با حضور در مرکز تجزیه و مبادلات کشور، با نیروهای شرکتی این مرکز دیدار و گفتگو کرد.
لیائی با حضور در جمع نیروهای شرکتی مرکز تجزیه و مبادلات کشور، گفت: امروز را فرصتی مناسب دیدم تا از تلاش های شما همکاران که از زحمتکش ترین و پرتلاش ترین اقشار جامعه هستید و با وجود سختی و دشواری کار همواره با سخت کوشی و تلاش شبانه روزی در راستای ارائه خدمات به شهروندان حرکت می‌کنید قدردانی کنم.
رئیس هیئت مدیره شرکت ملی پست به افزایش حجم کار با توجه به ترافیک چندبرابری سال های اخیر به دلیل شیوع ویروس کرونا اشاره و ادامه داد: زحمات چند برابری شما به ویژه در این روزهای کرونایی بر هیچکس پوشیده نیست و تلاش داریم تا در محدوده اختیارات و در راستای برقراری عدالت تا حد امکان از محل رفاهیات پرداختی هایی را به نیروهای شرکتی داشته باشیم.
وی درحاشیه این دیدار از سالن مبادله و بخش های اجرایی مرکز تجزیه و مبادلات کشور بازدید و شاخص های کیفی آماده سازی و رهسپاری مرسولات پستی را مورد بررسی و ارزیابی قرار داد.

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید