پرش به محتوای اصلی

اخبار

ایجاد فرصت های اشتغال به عرضه کنندگان روی سکوی نرم افزاری های برگزیده

ایجاد فرصت های اشتغال  به عرضه کنندگان روی سکوی نرم افزاری های برگزیده
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قم با اشاره به شعار سال 1401، از پرداخت تسهیلات بند الف تبصره 18 در راستای توانمندسازی نیروی انسانی و ایجاد فرصت های اشتغال به عرضه کنندگان روی سکوهای نرم افزاری برگزیده سازمان فناوری اطلاعات خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری و اطلاعات استان قم، جواد غلام پور مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان اظهار کرد: در راستای جذب حداکثری تسهیلات بند الف تبصره 18 تسهیلات به عرضه کنندگان روی سکوهای نرم افزاری برگزیده و معرفی شده سازمان فناوری اطلاعات تعلق می گیرد.

وی افزود: فهرست نفرات معرفی شده توسط سکوی نرم افزاری پس از ثبت نام متقاضیان در سامانه توان آفرین و تأیید سازمان و تأیید در کارگروه مشترک به صندوق کارآفرینی امید برای اعطا تسهیلات معرفی می گردد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قم اظهار کرد: تسهیلات اشتغال زایی تبصره 18، زمینه توسعه و رونق کسب و کار های حوزه فاوا استان و توسعه اشتغال متخصصین و دانش آموختگان این بخش و تأمین نیاز خدمات فناوری اطلاعات سایر بخش‌های اقتصادی استان را فراهم می کند.

وی در خصوص شرایط اصلی این تسهیلات بیان کرد: عرضه کننده حداقل یک سفارش منجر به خرید در سکوی نرم افزاری در یک سال گذشته داشته باشند و تأیید عرضه کنندگان توسط سکوی نرم افزاری بر اساس توافقنامه منعقده با سازمان فناوری اطلاعات باشد.

وی تصریح کرد: به هر عرضه کننده 50 میلیون تسهیلات ارایه می شود.

بر اساس این گزارش، سکوهای نرم افزاری استان می توانند با مراجعه به زیرپورتال اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قم به آدرس qom.ict.gov.ir از شرایط و نحوه ثبت نام جهت دریافت تسهیلات آگاه شوند.


۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۸:۳۲
تعداد بازدید : ۳۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید