پرش به محتوای اصلی

اخبار

پست استان قم در سال گذشته بر اساس کارت امتیاز متوازن شرکت ملی پست رتبه دوم کشور را بدست آورد

پست استان قم  در سال گذشته  بر اساس کارت امتیاز متوازن شرکت ملی پست رتبه دوم  کشور را بدست آورد
مدیرکل پست قم گفت: این اداره کل رتبه دوم ارزیابی عملکرد بر اساس کارت امتیازی متوازن (BSC) در بین ادارات کل پست استان ها را کسب کرد.
 
 

ابوالفضل باقری منش روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار کرد: در ارزیابی عملکرد یک ساله شرکت ملی پست، پست استان قم با کسب امتیاز ۹۶.۶ در رتبه دوم بین پست استان ها قرار گرفت.

وی بر استفاده حداکثری از ظرفیت های استانی تاکید کرد و افزود: در ابتدای سال گذشته برنامه ریزی هایی مدونی با استفاده از تجربیات سال های گذشته در استان انجام شد و در طول سال با برگزاری جلسات و پیگیری های مداوم، حفظ و تقویت نقاط قوت و رفع نقاط ضعف، تبدیل تهدیدها به فرصت و بهره گیری از ظرفیت های استانی چون ارتقای قراردادها و به تبع آن افزایش ترافیک و درآمد موفق به کسب رتبه دوم شدیم.

مدیرکل پست استان قم در پایان اظهار امیدواری کرد: با بهره گیری از تجربیات سایر استان‌ها و همت مستمر همکاران، جایگاه پست استان در سال جاری ارتقا یابد.

کارت امتیازی متوازن (Balanced Score Card) با نمایش سطح عملکرد سازمانها، مدیران را در راستای بهبود عملکرد واحد مربوطه یاری می سازد ، در شرکت ملی پست کارت امتیازی متوازن شامل چهار رکن اصلی از جمله مالی(هزینه و درآمد)،مشتری مداری(کیفیت)، فرآیندهای داخلی(ترافیک خدمات پستی و قراردادی) و رشد و یادگیری(پیشنهادات، آموزش، GNAF، ارتباطات و اطلاع رسانی) می باشد.

 

 

۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ۱۸:۲۴
تعداد بازدید : ۱۴۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید