پرش به محتوای اصلی

اخبار

افزایش ۱۸۰ درصدی خرید‌های اینترنتی در قم

افزایش ۱۸۰ درصدی خرید‌های اینترنتی در قم
مدیرکل پست قم از افزایش ۱۸۰ درصدی خرید‌های اینترنتی خبر داد و گفت: سال گذشته بیش از ۴ میلیون بسته پستی در استان منتقل شده که حدود ۲۰ درصد از این تعداد مربوط به خرید‌های اینترنتی بوده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل پست استان، باقری منش مدیرکل پست استان گفت: با شیوع بیماری کرونا شاهد افزایش چشمگیر خرید‌های اینترنتی در کشور بوده ایم و اداره کل پست به عنوان بزرگترین شبکه ارتباط فیزیکی نقش مهمی در این زمینه ایفا کرده است.
وی در ادامه از تکمیل پروژه پایگاه نشانی استاندارد مکان محور در شهرقم خبر داد و گفت: در حال حاضر برای بیش از ۹۰ درصد از اماکن شهر قم کدپستی ۱۰ رقمی صادر شده و تمامی منازل روستایی استان نیز تا پایان سال دارای کدپستی ۱۰ رقمی خواهند شد.
مدیرکل پست با اشاره به صدور ۲۸۲ هزار و ۸۰۰ کدپستی در قم گفت: اماکن و محل‌های جدید نیز به صورت مستمر کدپستی دریافت می‌کنند و تنها حدود ۱۰ درصد از ابنیه شهر کدپستی ۱۰ رقمی ندارند.
باقری منش افزود: با راه ا ندازی سامانه ژئوکد، مردم برای دریافت کدپستی ۱۰ رقمی نیازی به مراجعه حضوری به اداره پست ندارند و تنها با وارد کردن شماره تلفن و آدرس خود در تارنمای gnaf.post.ir می‌توانند کدپستی و تأییدیه آن را دریافت کنند.


۱۹ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۳۴
تعداد بازدید : ۴۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید