پرش به محتوای اصلی

اخبار

​ وبینار توجیهی تسهیلات وجوه اداره شده برگزارشد

​ وبینار توجیهی تسهیلات وجوه اداره شده برگزارشد
وبینار آموزشی و توجیهی ارایه تسهیلات وجوه اداره شده ارتباطات و فناوری اطلاعات به کسب و کارها با همکاری اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات و مرکز نوآوری اشراق برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قم، جوادغلام پور مدیرکلارتباطات و فناوری اطلاعات این استان در حاشیه این وبینار بیان کرد: کسب و کارهای نوپا و شرکت ها براساس مدل کسب و کار نو شکل می گیرند، پس باید به آنها فرصت داد تا ایده خود را برای مدت محدودی و در سقف محدود به آزمون بگذارند.

وی افزود: به همین منظور وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای حمایت از توسعه اشتغال اقدام به ارائه تسهیلات نموده که توسعه اپلیکیشن شرکت های نوپا یکی از این طرح ها بوده و در این طرح به توسعه دهندگان اپلیکیشن 200 میلیون تومان وام قرض الحسنه با نرخ بهره 4 درصد و دوره تنفس 12 ماهه با دوره بازداخت 24 ماهه به شرط ایجاد اشتغال بیمه ای پرداخت خواهد شد.

غلام پور در ادامه اظهار داشت: این خدمت در جهت توسعه فعالیت ها و اشتغال زایی این شرکت های نوپا در حوزه فاوا و براساس طرح توسعه کسب و کار بوده و در این طرح باید به غیر از اعضای مؤسس تعدادی نیروی انسانی جدید نیز مطابق با ضوابط مشغول به کار شوند.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات در پایان از متقاضیان استفاده از این تسهیلات درخواست نمود ضمن مراجعه به سامانه توان آفرین و مطالعه دقیق موارد، ابتدا اطلاعات خود را در وبگاه irannoafarin.ir  ثبت و سپس در سامانه ایران توان آفرین ثبت نام نمایند.


۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۵۶
تعداد بازدید : ۷۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید