پرش به محتوای اصلی

اخبار

رسیدگی به مشکلات پایداری ارتباطات ایستگاه های هواشناسی استان قم

رسیدگی به مشکلات پایداری  ارتباطات  ایستگاه های هواشناسی استان قم
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قم ، با حضور در ایستگاه هواشناسی شکوهیه ، ضمن آشنایی با وضعیت ارتباطی ایستگاه های هواشناسی استان ، از تمهیدات لازم برای برطرف کردن مشکلات پایداری ارتباطی این ایستگاه ها خبر داد.
 
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قم ، جواد غلام پور ، مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان ، ضمن حضور در جلسه رسیدگی به مشکلات ارتباطی برخی از ایستگاه های هواشناسی استان که در محل ایستگاه شکوهیه و با حضور مدیر کل هواشناسی و مدیر مخابرات منطقه قم برگزار شد ، با مشکلات  و وضعیت ارتباطات ایستگاه های هواشناسی آشنا و برای رفع مشکلات ارتباطی ، تمهیدات لازم را اعلام کرد.

وی در این جلسه  گفت : پایداری  فراگیر ارتباطات استان  در گرو  تعامل مستمر حوزه ارتباطات با هواشناسی  است  و این تعامل حالت دوسویه دارد و می بایست همواره مورد توجه  و تقویت قرار گیرد .

غلام پور در ادامه تصریح کرد: حوزه ارتباطات استان  با کمک زیر ساخت های ارتباطی و پتانسیل موجود، نسبت  به ایجاد پایداری ارتباطات  آن دسته از ایستگاه های هواشناسی که از وضعیت مطلوبی برخوردار نیستند اقدام خواهد کرد.

در ادامه جلسه  مهران حیدری مدیر کل هواشناسی استان وضعیت ارتباطی تمامی ایستگاه های هواشناسی استان را تشریح کرد و از خدمات وزارت ارتباطات در  راستای ایجاد پایداری ارتباطات در اغلب ایستگاه های هواشناسی استان قدردانی کرد.

وی در ادامه افزود : استان قم تنها استانی است  در سطح کشور که دارای ایستگاه های سطح سنجی می باشد و این ایستگاه ها برای اولین بار در استان قم نصب شده است.

در این جلسه همچنین محمد حاج عینی مدیر مخابرات منطقه قم نیز گفت : ایستگاه های هواشناسی که  در مسیر فیبر نوری  قرار داشته و دارای مشکلات پایداری ارتباطات می باشند با اتصال به فیبر نوری از پایداری ارتباطات بهره مند خواهند شد.

 

 

۲ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۲۰
تعداد بازدید : ۶۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید