پرش به محتوای اصلی

اخبار

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، حامی استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان حوزه فناوری اطلاعات

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، حامی استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان حوزه فناوری اطلاعات
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قم، ضمن دیدار با مدیر بازار اجتماعی برخط، از حمایت ها و تسهیلات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به کسب و کارها و شرکت های دانش بنیان حوزه فناوری اطلاعات خبر داد.
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قم ، جواد غلام پور  ، مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان  ، ضمن بازدید از بازار اجتماعی برخط، طی جلسه ای با محمد رضا آقایا، مدیر این استارتاپ ، بخشی از حمایت های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را تشریح کرد و افزود : وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با طرح های ایران نوآفرین و ایران کارفا توانسته از کسب و کار های نوپا و غیر نوپا در حوزه فناوری اطلاعات، با اختصاص انواع تسهیلات حمایت های خوبی را انجام دهد.
وی در ادامه افزود: در استان قم استارت آپ هایی مثل با سلام، شرکت های شتاب دهنده خوبی مثل صدران، تاپ تک ، آراد ، مبتدا و نیز پیام رسان ایتا، توانسته اند جوانان نخبه و جویای کار و  با انگیزه را  از سراسر کشور جذب کرده و کسب و کارهای حوزه فاوا را رونق بخشند .
در ادامه آقایا، مدیر استارتاپ باسلام ضمن  اعلام چیستی باسلام گفت: باسلام از ایده¬ای در مهر 1392 شروع شد، تلاش برای ایجاد بستر فروش مستقیم محصولات از سوی تولید کنندگان، فرصت گفتگو، آشنایی و خرید و فروش بی واسطه.
وی در ادامه افزود: با تلاش همکاران تعداد غرفه های فعال با سلام در مرداد 1399 از مرز چهل هزار گذشته است و تازه این اول داستان ما می باشد.
 
۲۴ دی ۱۳۹۹ ۲۰:۵۶
تعداد بازدید : ۶۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید