پرش به محتوای اصلی

اخبار

بهره برداری از کارخانه نوآوری استان قم تا پایان سال جاری

بهره برداری از کارخانه نوآوری استان قم تا پایان سال جاری
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات ، ضمن بازدید از محل کارخانه نوآوری استان، از بهره برداری از این کارخانه تا پایان سال جاری خبر داد.
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قم ، جواد غلام پور ،  مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان ، در جلسه مشترک با رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب و رئیس پارک علم و فناوری، از میزان پیشرفت  ساخت کارخانه نوآوری استان  که در اراضی دانشگاه ادیان و مذاهب قم  در حال احداث می باشد مطلع شد و پس از بررسی کامل وضعیت کارخانه، از افتتاح وبهره برداری از آن تا پایان سال جاری خبر داد.

در این جلسه غلام پور ضمن اشاره به اهمیت ایجاد کارخانه نوآوری گفت: کارخانه نوآوری می تواند با برقراری ارتباطات سازنده در دل زیست بوم نوآوری شهر، راه را برای رشد و توسعه کسب و  کارها هموار کرده و مسیر کارآفرینی را شفاف سازد.

وی در ادامه افزود: کارخانه های نوآوری همچنین می توانند فضایی برای حضور شرکت های دانش بنیان و  افراد خلاق و پرتلاش ایجادکرده تا جوانان خوش فکر و  توانمند ، با استفاده از تجربه بزرگان مسیر تعالی توسعه کسب و کار و تولید را  طی کنند.

در ادامه این جلسه  حجت الاسلام نواب  رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب در خصوص امکانات و میزان پیشرفت ساخت و ساز کارخانه نوآوری گفت : این کارخانه در محدوده اراضی  24 هکتاری دانشگاه ادیان و مذاهب  ،  با یک هکتار مساحت و پنج هزار متر مربع طرح توسعه آینده، با پیش بینی 35 میلیارد تومان هزینه، از ابتدای سال جاری، طی تفاهم نامه سه جانبه بین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهور، پارک علم و فناوری و دانشگاه ادیان و مذاهب قم  در حال احداث است.

 

 

۲۱ دی ۱۳۹۹ ۰۹:۱۷
تعداد بازدید : ۷۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید