پرش به محتوای اصلی

اخبار

برگزاری گردهمایی فصلی دبیران اقامه نماز استان ، به میزبانی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات در بستر مجازی

برگزاری گردهمایی  فصلی دبیران اقامه نماز استان ، به میزبانی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات در بستر مجازی
مسئول روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قم ، با اشاره به برنامه بومی ابتکاری شورای اقامه نماز این اداره کل ، از برگزاری چهارمین نشست فصلی دبیران اقامه نماز استان ، در سال جاری به میزبانی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات در بستر فضای مجازی خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قم ، آخرین نشست فصلی دبیران اقامه نماز استان ،  به میزبانی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات ،  در بسترفضای  مجازی  باحضور کلیه دبیران و با حضور جواد غلام پور مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات  ، به ریاست محمد خامه یار مدیر ستاد اقامه نماز استان قم برگزار شد.

در ابتدای این گردهمایی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت زهرا  سلام الله علیها و اولین سالگرد شهادت سردار دلها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی  رحمت الله علیه ، مطالبی در خصوص اهمیت شورای اقامه نماز در دستگاه ها و نیز ظرفیت های فضای مجازی بیان کرد .

وی در ادامه افزود :  ما بنابر فرمایش مقام معظم رهبری می بایست  با کمک این ابزار اینترنت و فضای مجازی ،  پیام اسلام را به گوش جهانیان برسانیم و از این ظرفیت حسن استفاده را ببریم.

در ادامه مدیر ستاد اقامه نماز استان طی مطالبی اهمیت و فلسفه وجودی ستاد اقامه نماز و نیز ماموریت دبیران و شورا های اقامه نماز را تشریح کرد.

۲۰ دی ۱۳۹۹ ۱۱:۵۴
تعداد بازدید : ۵۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید