پرش به محتوای اصلی

اخبار

برگزاری جلسه با کارگروه فناوری اطلاعات و ارتباطات مجمع نمایندگان استان قم

برگزاری جلسه  با کارگروه فناوری اطلاعات و ارتباطات مجمع نمایندگان استان قم
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قم، ضمن برگزاری جلسه با کارگروه فناوری اطلاعات و ارتباطات مجمع نمایندگان استان، از مطالبه گری این کارگروه استقبال کرد.
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قم، جواد غلام پور مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان  ضمن برگزاری جلسه با کارگروه فناوری اطلاعات و ارتباطات مجمع نمایندگان استان با  وظایف و توانمندی های این کارگروه آشنا شد.
غلام پور در این جلسه خواستار بررسی  و شناخت دقیق کارگروه از وضعیت فعلی، نیازها و برنامه های آینده پیام رسان داخلی  مستقر در استان شد و افزود : وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با توسعه گسترده زیرساخت های ارتباطی و افزایش ظرفیت های دیتا و نیز در اختیار قراردادن انواع تسهیلات و حمایت های خود در راستای تقویت و توسعه کسب و کار های نوین حوزه فناوری اطلاعات، پیام رسان های داخلی، اجرای ماموریت های خود در ایجاد زیرساخت فنی شبکه ملی اطلاعات، نسبت به رفع هرگونه نیاز و نارسایی در این حوزه موفق باشد و آمادگی لازم برای توسعه و تقویت مستمر این حوزه را داراست.
وی در ادامه افزود: برای رفع نیاز های فناوری اطلاعات استان  می بایست، ابتدا نسبت به  بررسی و آشنایی با   وضعیت هر یک از بخش ها نظیر، مراکز داده، پیام رسان ها، شبکه های اجتماعی  و سایر موارد مرتبط  اقدام و سپس نقاط قوت و ضعف، فرصت ها، تهدیدها  و  برنامه های پیش روی  آن ها را بررسی و  برای  برطرف کردن کمبودها و رفع نیازها پیگیری های لازم  را شروع کرد.
غلام پور ظرفیت نمایندگان استان قم در مجلس و نقش کارگروه ها در حل مشکلات استان را حائز اهمیت  دانست و افزود: با کمک اعضای کارگروه فناوری اطلاعات و ارتباطات و بهرمندی از مشکلات احصا شده از سوی این کارگروه، می توان برای حل مشکلات حوزه فناوری اطلاعات استان قم قدم های موثری برداشت.
 
۱۷ دی ۱۳۹۹ ۱۱:۰۸
تعداد بازدید : ۱۰۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید